Ilgai kelerius metus ramiai sau stūksojęs taksi parkas vėl sulaukė populiarumo valandos. Pastaruoju metu tenka pastebėti vis daugiau nuotraukų iš šios vietos. Dar pamenu, kai prieš du metus pavyko rasti įėjimą ir pasižvalgyti šiek tiek į geresnės būklės vidų. Kelias valandas užtrukau bandydamas surasti senesnes nuotraukas, kurias pavyko padaryti vizito metu ir supratau, jog norint įkelti šį straipsnį teks albumą papildyti. Asmeniškai visai neplanavau dalintis šia vieta dėl tam tikrų priežasčių, bet vis tiek atsiranda ir atsiras kas tai padarys už tave.

Kauno taksi istorija prasideda maždaug 1956 metais įsteigus dvi atskiras Kauno autobusų parko ir Kauno taksi parko įmonės. 1978 metais užbaigiamas K. Vyto ir inž. V. Poškienės projektas – taksi parko kompleksas. Šiuo metu pats kompleksas ganėtinai tuščias, kadangi didžioji dalis pastato erdvės sudaro stovėjimo vietos, kurios anksčiau buvo užpildytos taksi automobiliais. Be stovėjimo vietų čia pilna nedidelių patalpų pradedant civilinės saugos patalpomis, mokymų klasėmis, kasomis, baigiant leidimų išdavimo skyriais, radio technikos remonto dirbtuvėmis. Žinoma čia yra nemažai ir kitų man asmeniškai neatpažintų nedidelių patalpų.


4 komentarai

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.