Didžioji dalis lankytų dvarų išorė neatrodydavo tokia jau ir bloga, bet vidus didelio įspūdžio nepalikdavo.  Dažniausiai visos patalpos išgriautos, nykios, reikia žiūrėti kur padėti koją, kad neįkristi į kokią skylę. Netikėjau, kad būtent Lietuvoje teks apsilankyti apleistame dvare, kurio vidus gali būti neblogai išsilaikęs, tas neblogai, manyčiau, per silpnai skamba šiam aplankytam dvarui. Žinoma dėl tam tikrų priežasčių dvaro išorės nuotraukų albume nepamatysite, o jo istorija liks neaprašyta šiame straipsnyje.

Pirmiausia patekus į šio dvaro vidų teko dažnai „laužyti“ kaklą ir kelti akis į viršų, norint pasižiūrėti daugumos patalpų lubas. Atrodė, jog visą laiką dvare vaikščiojau iškėlęs galvą, bet nepamirškim ir esančių detalių virš durų, ant sienų. Iš tikrųjų viskas pakankamai gerai išsilaikę, kažkada čia buvo prasidėjusi rekonstrukcija, todėl daugelis patalpų taip ir liko įpusėjus „remontui“. Antras aukštas nebuvo itin įdomus, tuščios patalpos, likę keli baldai.


Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.