Atrakcionų parkas įkurtas 1986 metais. Avarinės būklės tapę sovietiniai įrenginiai, paskutinį kartą oficialiai dar veikė maždaug 2010 metais (bandau spėti, kad tai galėjo būti miesto šventė tuo metu, kadangi galima internete rasti vaizdo įrašų su jau užstrigusiais atrakcionais šventės metu).

Daugelis čia esančių atrakcionų atkeliavo iš “Gorky Park” pramogų parko esančio Maskvoje. Buvo sudarytas ne vienas ir ne du projektai “Vaikų pasaulio” atnaujinimui. Pagal planą „Energolendas“ čia turėjo atsirasti 100 metrų aukščio ir 1,5 km ilgio amerikietiški kalneliai. Bet taip ir neatsirado… taip ir liko viskas kas yra likę dabar…Šiandien stovintys įrenginiai vis dar nesulaukia savo dienos, kada galės džiuginti vaikus toliau.

Parke galima rasti apžvalgos ratą, kuris yra aukščiausias Lietuvoje. Juo pakilti kainuodavo vos 2 litus. Šalia rato stovi autodromo pastatas, o tolėliau įdomesnė konstrukcija – amerikietiški kalneliai. Tai yra Jet Star 2 modelio kalneliai, kuriuos sukonstravo Schwarzkopfas – vokiečių kalnelių gamintojas.

Pramogų čia netrūkdavo, buvo ir muzikinis ekspresas, supynės, raketoplanas


PAPILDYTA: O štai kaip atrodo atrakcionų parkas žiemą – nuotraukų albumas.


1 komentaras

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.