Važiuojant pro šalį, nutariau aplankyti šią apleistą stovyklą. Nors žinojau, jog būtent šios stovyklos būklė labai prasta vis dėlto apsilankyti ir pasivaikščioti po stovyklos griuvėsius buvo ganėtinai įdomu. Kelionę pradėjau nuo supynių, kurios vis dar sukasi, atrodo tik perdažyk ir bus kaip naujos. Toliau patraukiau link namelių norėdamas įvertinti jų būklę. Žinoma dažniausiai ir pirmiausiai kenčia langai, kurie praktiškai visi išdaužyti, likę tik jų rėmai. Prie kelių namelių pavyko rasti likusių labai senų baldų: kėdžių, spintelių, kita didžioji dalis pastatų tušti, nuniokoti. Labiausiai patiko pačių namelių išdėstymas: gražiai eilute, šalia vienas prie kito surikiuoti nameliai sudaro tikrai savotiškai įdomų vaizdą. Trumpai paieškojus internete, radau, kad ši stovykla pastatyta sovietmečiu ir buvo įkurta už įmonių prof-sąjungines lėšas. Tikriausiai viena iš uždarymo priežasčių galėtų būti – brangi atgyvenusios stovyklos rekonstrukcija.


9 komentarai

  1. Buvau čia. Seno krepšinio kamuolio neradai? Nes ten yra toks 🙂

      1. Ar galit pasakyti kordinates tikslias noriu nuvaziuot apziuret

  2. Sveiki jieskau apleistu teritoriju nuomai airosofta pazaisti, kur galma surasti seimininkus sios stovyklos.

  3. Sveiki,si stovykla yra kacerginei,netoli jos yra merkurijaus stovykla ir i kita puse liepsnele stovykla,esu vaikystei buves sitoi stovykloi ne karta,viska atsimenu lyg butu buve sendien,gaila kad jau tik griuvesiai like

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.