Jau pačiam ilgą laiką neteko būti mokykloje. Rugsėjo pirmąją savaitę nusprendžiau prisiminti tuos senus mokyklos laikus. Kadangi Rugsėjis buvo ką tik prasidėjęs, tikėjausi čia sutikti mokinių. Deja, mokykla jau nebeveikia, mokiniai čia nebe sugrįžta mokytis jau maždaug apie 5 metus. Mokyklos masiškai uždarinėjamos dėl mažėjančio mokinių skaičiaus, tad ir šiai mokyklai atėjo ta uždarymo diena…  • Įkurta 1929 m.;
  • 1999 m. tapo dešimtmete;
  • 2000 m. išleista pirmoji dešimtokų laida;
  • 2012 m. išregistruota;


Mokykla tuščia, nėra nei mokinių, nei mokytojų, nei kitų buvusių mokyklos darbuotojų. Kas nustebino mokyklos būklė itin gera. Viena iš priežasčių todėl, kad pati mokykla uždaryta prieš 5 metus, vandalai dar nespėjo visko suniokoti. Išorė puiki, plastikiniai langai neišdaužyti. Daugelis kabinetų turi nemažai užsilikusių knygų ir kitų įvairiausių daiktų, o kita dalis tušti kaip ir kitos paskirties mokyklos patalpos.


1 komentaras

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.